Компанія Motul вже більше 160 років працює над створенням якісного французького моторного мастила. Кращі інженери-розробники не зупиняються на досягнутому, а прагнуть покращувати якість продукції, що випускається, щоб вона відповідала всім інноваціям, які впроваджуються в сучасні автомобілі.

Моторні мастила торгової марки Motul

Завод, розташований в центрі старої Європи завжди пишався своїми передовими технологіями і досконалим устаткуванням для виробництва. Намагаючись задовольнити потреби всіх автолюбителів, виробництво ведеться відразу в декількох напрямках.

Працюючи над поліпшенням експлуатаційних властивостей мастила, виробник досяг бажаного результату. І зараз ми можемо спостерігати на полицях магазинів товар найвищої якості під торговою маркою Motul.

Тільки цей виробник пройшов випробування своєї продукції не тільки на стендах, а й в реальних спортивних умовах світових змагань. І був визнаний багатьма виробниками спортивної техніки, як такий, що заслуговує тільки на найвищу оцінку.

Якість і надійність мастильних матеріалів вже оцінили такі світові виробники автомобілів як BMW і Porsche і японські Subaru і Nissan. Ці заводи не стали б рекомендувати використовувати неперевірену продукцію в своїх високотехнологічних автомобілях, для яких надійне змащення деталей двигуна, єдиний захист від виходу його з ладу. Вони замовляють Motul для заливки в мотор для нових автомашин.

Що потрібно знати про особливості автомастила Mutul?

Найважливіші переваги, при використанні моторної олії Мотюль:

1. Стабільні властивості речовини, які не змінюються від температурних умов.
2. Відсутність відкладень завдяки мінімального вмісту сірки, золи та фосфору в складі продукту.
3. Присадки, що дозволяють продовжити термін служби будь-якого двигуна, в незалежності від умов експлуатації.
4. Повна відповідність найжорсткішим нормам Євро 5 і Євро 6, що не дає ні найменшого шансу порушити екологічну ситуацію в світі.
5. Наявність енергозберігаючих характеристик.
6. Кілька видів фасування, для зручності кінцевого споживача.
7. Термін зберігання в розкритій тарі збільшений, у порівнянні з попередніми випусками.

Унікальні види мастил бренду Мотюль:

1. Для захисту найвимогливіших, гоночних двигунів внутрішнього згоряння компанія випускає олію під назвою Motul-300V.
2. Для окремої категорії машин, був розроблений і запущений у виробництво повністю синтетичну олію Motul specific.
3. Універсальний синтетичний товар Motul-8100 підходить для всіх типів сучасних моторів.
4. Для водіїв, які звикли економно підходити до експлуатації, існують такі види: 6100, 4100, 2100.
5. Для машин, що випущені в минулому столітті, але продовжують їздити за сучасними дорогах підійде 4000.

Напівсинтетичне масло дозволяє одночасно надійно дбати про двигун авто, але при цьому не витрачати на нього занадто багато грошей. А повністю синтетичний продукт, гарантує максимальний захист на всіх етапах роботу мотора, навіть в червоній зоні тахометра.

Купили моторні мастила Motul за найкращою ціною ви маєте можливість за посиланням https://aet.ua/car-engine-oils/oil-motul/ на сайті київської компании «АвтоЄвроТрейд».

 

Добавить комментарий