Внимание! Вы используете устаревший браузер.

Купівля машіні – поради для дам

Запись опубликована 20th Сентябрь 2014

Машини купують все, і жінки — в тому числі. Але нечесні автопродавці користуються жіночої некомпетентністю в технічних питаннях і намагаються впарити дамам барахло на колесах.

Купівля машіні – поради для дам

Що робити жінкам, щоб їх чотириколісна покупка приносила тільки радість — читайте нижче.

— Купуючи «поношену» машину, не прислухайтеся до того, як машина торохтить, де у неї постукує і що у неї побрязкує. Не перевіряйте кількість кіптяви у вихлопній трубі глушника носовою хусткою. Нехай все це робить ваш знайомий автослюсар, якому потім доведеться усувати ретельно приховані продавцем дефекти і навіть допомогти вам купити акумулятор, якщо рідний буде негоден. Купуючи нову машину, не забивайте собі голову дурницями типу, який колір краще: «біла акація» або просто «білий». Не вірте ніяким прогнозам про витрату палива.

— Подивіться, як далеко від вас знаходиться кріплення ременя безпеки і чи зможете ви на ходу вивернутися навиворіт, щоб встигнути накинути ремінь перед затаївся в кущах даішником. (Мені зустрічалися автомобілі, у яких водійський ремінь безпеки кріпився, по відчуттю, десь за багажником).

— Перевірте, чи вистачить вам довжини правої руки, щоб, не відриваючи ліву руку від керма, дістати з «бардачка» пиріжок з повидлом. (Ще зверніть увагу на важіль перемикання швидкостей. Мені зустрічалися машини, у яких на першій швидкості важіль упирався в коліно водія, на третій захлопував попільничку, а на четвертій інтимно притискався до стегна пасажира на сусідньому сидінні).

— І, найголовніше, спробуйте: підходящий є у вас розмір взуття, щоб діставати до педалей. (Я і зараз їжджу в машині, в якій мені доводиться перевзуватися зі свого тридцять четвертого в сорок другий, щоб натискаючи на педаль зчеплення, упиратися п’ятою в підлогу, а не в повітря).

— Коротше, купуючи машину, звертайте увагу на дрібниці. Великі недоліки ви все одно не роздивіться, поки не упретеся в них носом на якому-небудь пустельному шосе, в неймовірному далеке від автосервісів, телефонів і інших досягнень цивілізації.

 

Оставить комментарий


Перед тем как отправлять комментарии Вам необходимо зарегистрироватся